Понеділок,
25 вересня 2017
Наші спільноти

Кардаві: Шаріат в Єгипті повинен уводитися поступово

Перші 5 років руки рубати не слід

Відомий єгипетський сунітський богослов Юсуф аль-КАРДАВІ висловив свою думку щодо майбутнього шаріату в єгипетській ісламській державі, повідомляє Memritv.

«Ми повинні зробити спробу дати людям істинне вчення ісламу. Вони не розуміють іслам належним чином, - вважає ісламський богослов. - Треба пояснити закони шаріату, перш за все. Я вважаю, що перші 5 років, наприклад, не повинно бути відрубування рук, - цей період слід присвятити проповіді істинних законів шаріату».

«Коли ми зможемо нагодувати всіх голодних, організувати школи для учнів, лікарні для хворих, будинки для бездомних, дружин для холостяків, тільки тоді можна буде вже говорити про покарання для злодіїв», - заявив аль-КАРДАВІ.

Юсуф аль-КАРДАВІ - автор більш ніж 120 книг, володар 8 міжнародних премій за внесок в ісламську освіту, є одним з найбільш впливових вчителів ісламу сучасності, придбав особливу популярність серед мусульман всього світу, після виходу його телепрограми «Шаріат і життя» на телеканалі аль - Джазіра, яка зібрала аудиторію в 60 млн. чоловік.

Седмица.ru

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку