В Іраку загинули 6 паломників-шиїтів

08:37, 11 січня 2012
0 0

15 прочан з Афганістану поранено

6 людей загинули в результаті декількох нападів на паломників-шиїтів в Іраку, скоєних 9 січня, повідомляє KIPA-APIC з посиланням на AFP. Десятки людей отримали поранення, включаючи 15 шиїтських прочан з Афганістану.
Тисячі шиїтських паломників сходяться в ці дні на священне місто Кербела на щорічне святкування, присвячене смерті в 680 р. імама Хусейна, внука Мухаммеда, ключової фігури в шиїтському ісламі.
Кілька нападів в Іраку мали за ціль саме паломників-шиїтів. Зокрема, в результаті вибуху бомби 9 січня загинула одна людина і поранено, щонайменше, дев`ять в районі на південному заході Багдада, повідомляють джерела в Міністерстві внутрішніх справ Іраку.
У числі загиблих і поранених під час терактів 9 січня також виявилися афганські паломники-шиїти, які прибули до Іраку, щоб поклонитися святиням ісламським Кербели.
Теракти в дні головного шиїтського свята, поза всяким сумнівом, мають на меті посіяти ворожнечу між шиїтами і сунітами Іраку і спровокувати нові конфлікти на релігійному грунті. З цією ж метою екстремісти в Іраку в останні роки регулярно здійснюють терористичні акти проти місцевих християн.
Седмиця.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter