Понад 130 українських мусульман вирушать у хадж

07:28, 01 листопада 2009
Іслам
0 0

Урочистий від`їзд прочан - 19 листопада

Цьогоріч до Мекки для здійснення хаджу вирушить понад 130 мусульман із різних регіонів України, із яких 34 - жінки. Як повідомили УНІАН у Духовому управлінні мусульман України «Умма», урочистий від`їзд прочан відбудеться об 11.30 19 листопада, з Ісламського громадського культурного центру Києва.
Підготовкою та відправленням українських прочан цього року займаеться Рада духовних управлінь і центрів мусульман України при Державному комітеті України у справах національностей та релігій.
За інформацією Духового управління мусульман «Умма», Рада духовних управлінь і центрів мусульман України, представники якої узгоджували українські квоти з Міністерством у справах хаджу Королівства Саудівська Аравія цього літа, має намір і далі брати найактивнішу участь в організації хаджу для мусульман України.

Довідка УНІАН. У середині листопада мільйони мусульман із цілого світу вирушать у хадж ― паломництво до головної святині Ісламу, священної Кааби в місті Мекка. Хадж ― найбільший обряд поклоніння в Ісламі, що його хоча б раз у житті повинен виконати кожен віруючий.


Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter