Шведський політик пішов з партії після того, як назвав мусульман "не зовсім людьми"

16:28, 27 листопада 2017
Іслам
945 0
Мартін Стрід / vgolos.com.ua

Шведський політик Мартін Стрід був змушений піти з партії «Шведські демократи» після того, як назвав мусульман «не зовсім людьми». Політик з міста Бурленге розповів учасникам національної конференції у Норрчепінзі про існування терміну «шкала від 1 до 100», повідомляє UA.NEWS з посиланням на The Local.

«На одному кінці шкали ви є на 100 відсотків людиною, особою, всім, що є частиною цієї концепції. А на іншому кінці шкали ви є на 100 відсотків мусульманином», – сказав він.

Далі Стрід продовжив, заявивши, що «всі мусульмани перебувають десь у цій шкалі» і що учасники терористичної групи ІДІЛ є близькі до 100-відстоткових мусульман». За його словами, «якщо ви колишній мусульманин, то ви пройшли досить далеко до того, щоб бути людиною повною мірою».

Він також сказав, що хоче «звільнити мусульман від ісламу, і мета полягає в тому, щоб вони натомість приєдналися до «Шведських демократів».

У відповідь, секретар партії Річард Джомсхоф назвав висловлювання Стріда «расизмом» та висловився за його негайне виключення з партії. Депутат партії Джулія Кронлід назвала заяву політика «шкідливою».

Повідомляється, що Стрід вибачився за свої коментарі, однак був змушений залишити партію.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter