Названа причина падіння крану в Забороненій мечеті Мекки

13:21, 31 жовтня 2017
Іслам
657 0
Фото: islam-today.ru

У результаті ретельного аналізу технічних, інженерних і геофізичних звітів, а також доповідей Президії метеорології та навколишнього середовища, комісія експертів прийшла до висновку, що причиною падіння будівельного крана в Забороненій мечеті Мекки став природний фактор. Про це повідомляє Islam-today з посиланням на marwa.ru.

Саме висновки експертів стали підставою для виправдання 13 співробітників компанії «Сауді бін Ладен груп», які проходили по кримінальній справі, як обвинувачені.

«Кран був у вертикальному, правильному і безпечному положенні. Не було помилки, допущеної обвинуваченими, які прийняли всі необхідні заходи обережності», - цитує ресурс матеріали справи.

Виправдувальний вирок означає, що потерпілі не отримають жодних компенсацій крім тих, які їм уже виплатив саудівський король. Також виправданим не доведеться відшкодовувати матеріальні збитки мечеті. Нагадаємо, в результаті обвалення будівельного крана в Забороненій мечеті в сезон Хаджу-2015 загинули більше сотні людей. Більше двохсот постраждали.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter