Більшість німців виступили проти введення мусульманських свят

14:19, 18 жовтня 2017
1107 0
Фото: vladtime.ru

Більшість німців (70,1%) висловилися проти пропозиції міністра внутрішніх справ Німеччини Томаса де Мезьера на законодавчому рівні ввести мусульманські свята в окремих регіонах країни. Про це повідомляє "Седмиця" з посиланням на газету "Welt" і дані опитування соціологічного інституту INSA.

За даними опитування, з десяти німців кожен сьомий не хотів би введення мусульманських свят, на підтримку такого законодавчого заходу виступили лише 7,8%. Опитування на замовлення таблоїду Bild проводилося з 13 по 16 жовтня, у ньому взяли участь 2011 осіб.

Раніше міністр внутрішніх справ Томас де Мезьєр заявив про готовність обговорити установу мусульманських свят в окремих регіонах країни, за що піддався жорсткій критиці з боку власної партії - Християнсько-демократичного союзу (ХДС).

Підтримав позицію Томаса де Мезьера Центрального комітету німецьких католиків (Zentralkomitee der deutschen Katholiken, ZdK). "У мультирелігійному суспільстві в регіонах з високим числом благочестивих мусульман можна додати мусульманські свята, не змінюючи християнської традиції нашої країни", - заявив президент ZdK Томас Штернберг.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter