Помер рабин Шмуель Ойербах - лідер руху «Пелег а-Єрушальми»

10:04, 25 лютого 2018
Іслам
6903 0
За мірками ультра-ортодоксального громади, рабин Ойербах помер молодим / іsraeleco.com

Рабин Шмуель Ойербах, духовний лідер "єрусалимського відгалуження" литваків-ультраортодоксів ("ха-Пелег ха-Єрушалми"), помер у віці 86 років у Єрусалимі.

Час похорону рабина Ойербаха призначено на 11 годину ранку у неділю, 25 лютого – цей захід буде дуже масштабним і, швидше за все, паралізує рух транспорту в центрі Єрусалиму, повідомляє портал "Новини в Ізраїлі".

Рав Ойербах був рушійною силою бурхливих демонстрацій протесту проти призову єшиботників у ЦАХАЛ. На відміну від більш поміркованих лідерів ультра-ортодоксальної громади, він закликав ультра-ортодоксальных чоловіків і жінок не оформляти відстрочки від призову, а повністю ігнорувати повістки на призовні пункти. Коли послідовники рава Ойербаха слідували цим закликам і піддавалися арештам за дезертирство, вся громада виходила на вулиці.

За мірками ультра-ортодоксальної громади рабин Ойербах помер молодим. Коли його серце перестало битися, рятувальники-ультраортодокси довго намагалися повернути рабина до життя, потім доставили його до лікарні «Шаарей Цедек», де і була констатована смерть.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter