t

Преподобний Даміан жив в одинадцятому столітті і пам'ятав ще Хрещення Русі. Ревний наслідувач життя преподобного Феодосія був лагідний, працьовитий і покірливий на радість всій братії. Цілі ночі проводив у молитві й читанні Божественних книг. Святий Даміан був суворий постник і, крім хліба і води, нічого не куштував. Господь нагородив його даром лікування хвороб.

Преподобний Ієремія мав від бога дар прозрівати майбутнє і бачити моральний стан душі людини. Помер преподобний в глибокій старості.

Преподобний Матвій також володів даром прозріння духовного світу. Свої видіння старець розповідав браттям обителі, щоб відвернути їх від небезпечних для душі вчинків.

Тропар

Христовых повелений светом сердца своя просветивше, страстный мрак прогнасте: тем же Троицы селение бысте тричисленнии отцы, Дамиане, Иеремие с Матфеем, от Нея же благодать приемше, недужныя исцеляете, будущая возвещаете и Ангелом сопричастницы суще, молитеся Христу Богу, даровати нам причастие святых.

"УНІАН-Релігії"

Проект "Православні свята" реалізується за сприяння Київської Духовної Академії і Семінарії. При використанні матеріалу посилання на джерело обов'язкове.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram