Французький журнал опублікував карикатури на пророка Мухаммеда

12:47, 02 січня 2013
0 0

Викликає обурення віруючих

Першу частину коміксів "Життя Мухаммеда" можна придбати он-лайн на сайті Charlie Hebdo, його вартість становить 6 євро. Як відзначають автори видання, воно переслідує, в першу чергу, освітні цілі.

Комікс про життя пророка Мухаммеда з`явився в продажу / Фото: rationalislam.blogspot.com

У Франції в продажу з`явилися комікси про життя пророка Мухаммеда, які були створені авторами сатиричного щотижневого журналу Charlie Hebdo, який раніше друкував карикатури на пророка, повідомляється в середу на сайті видання.

Першу частину коміксів "Життя Мухаммеда" можна придбати он-лайн на сайті Charlie Hebdo, його вартість становить 6 євро. Як відзначають автори видання, воно переслідує, в першу чергу, освітні цілі. Автори не ставили собі мети висміяти пророка, а навпаки, прагнуть розповісти про його життя доступною для читача мовою, повідомляють РІА Новости.

За словами видавця та ілюстратора Charlie Hebdo Стефана Шарбонье на прізвисько Шарб, у створенні коміксу брали участь представники ісламу і це говорить про те, що він не є образливим для почуттів віруючих. На сайті Charlie Hebdo не уточнюється, чи з`явилося аналогічне видання на прилавках французьких магазинів.

Раніше творці Charlie Hebdo вже неодноразово друкували на своїх сторінках карикатури на пророка Мухаммеда, чим викликали обурення віруючих. У 2006 році Charlie Hebdo передрукував карикатури на пророка Мухаммеда, що з`явилися в данському виданні Jyllands-Posten. У 2012 році в розпал заворушень через фільм "Невинність мусульман" видання опублікувала нову серію карикатур. Шарбонье погрожували смертю, в даний час його постійно охороняють поліцейські.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter