Рідновіри відкрили дитячу школу магії на Тернопільщині

12:34, 12 січня 2011
Свята
18 0

Спілкування з вогнем, медитації

«Родове вогнище рідної православної віри» відкрило в Тернопільській області школу магії, в якій навчаються неповнолітні «Гаррі Поттери». До дитячої ведичної академії «Віда» учні з`їжджаються тричі на рік — під час канікул у загальноосвітніх школах.

Під час різдвяних канікул у школі зібралися школярі з України, Росії та Білорус. Ректором академії є Оріяна Магур, дружина Святогора Магура — жреця рідновірів.

Програма академії включає найрізноманітніші елементи фольклору — дітей тут навчають приготуванню чаклунського зілля, східної медитації, друїдичному спілкуванню з рослинами і деревами. Викладачі академії та батьки учнів, як йдеться в матеріалі порталу «Україна сектантська», впевнені: ці здібності в майбутньому допоможуть дітям стати більш щасливими.

Засновником і лідером «Родового вогнища рідної православної віри» є Володимир Куровський — верховний волхв. Його дружина Лада Куровська — відаюча матінка Роду — разом з ректором дитячої академії Оріяною Магур є фахівцем в галузі «чаклування», переважно сексуальної магії та любовного привороту. Цьому навчають і неповнолітніх вихованців академії «Віда».

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter