Патріарх Московський і всія Русі Кирил завершив візит в Україну

17:38, 05 серпня 2009
Свята
18 0

Візит тривав 10 днів

Патріарх Московський і всія Русі Кирил завершив візит в Україну.

Візит тривав 10 днів, протягом яких він відвідав Київ, Крим, Донецьку, Рівненську, Волинську та Тернопільську області.

У перший день візиту, 27 липня, він провів у Києві молебень, всеношну службу, засідання Синоду РПЦ, зустріч із Президентом Віктором ЮЩЕНКОМ, а також не передбачену програмою візиту зустріч із прем`єр-міністром Юлією ТИМОШЕНКО.

27 липня Патріарх разом із Президентом поклав квіти до пам’ятника жертвам Голодомору 1932-33 років.

У 2-й день візиту Патріарх відвідав Свято-Покровський жіночий монастир, провів зустріч з представниками Київської духовної академії та семінарії, а також узяв участь у телевізійному ефірі.

У 3-й день візиту Патріарх відбув в Донецьку область, де, зокрема провів святкове богослужіння в Свято-Успенській Святогірській Лаврі.

Потім Патріарх перебував в Криму, де відвідав Свято-Володимирський храм у Херсонесі, а також Свято-Троїцький жіночий монастир в Сімферополі.

На 7-й день, коли Патріарх повинен був поїхати з Криму в Рівне, відбулися зміни в маршруті, і, замість Рівного, КИРИЛ повернувся до Києва, звідки на машині поїхав в Рівненську область.

За інформацією прес-служби патріархії, такі зміни відбулися через рекомендації Секретаріату Президента щодо можливих провокацій, натомість у СП це спростували і заявив, що рішення про зміну маршруту приймалося організаторами візиту.

Відтак Патріарх відвідав Свято-Троїцький Корецький жіночий монастир, Свято-Миколаївський жіночий монастир та Свято-Успенський Святогірський Зимненський жіночий монастир.

На 8-й день Патріарх відвідав Рівне.

На 9-й день глава РПЦ прибув у Почаївську лавру (Тернопільська область), де взяв участь у святкуванні 450-річчя принесення на Волинь Почаївської ікони Бобжовї Матері, а також 350-річчя обретіння нетлінних мощів Іова Почаївського.

Це був перший візит Патріарха Кирила в Україну.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter