Голова Тернопільської облдержадміністрації Юрій ЧИЖМАРЬ рекомендував виконкому Почаївської міської ради обмежити продаж алкогольних напоїв на території Почаєва в період візиту Патріарха Московського і всієї Русі Кирила. Як повідомили кореспонденту УНІАН в прес-службі обладміністрації, про це йшлося на нараді з підготовки та святкування в Почаєві ювілею з нагоди 450-ліття принесення Почаївської чудотворної ікони Божої Матері на Волинь та 350-ліття з дня обретіння мощей преподобного Іова Почаївського.

Також Ю. ЧИЖМАРЬ дав доручення забезпечити необхідними медикаментами та устаткуванням лікарні, ФАПи та інші заклади охорони здоров’я в населених пунктах на шляху руху прочан до Почаєва. На період візиту Патріарха Кирила заплановано забезпечити цілодобове чергування медичних постів.
Зважаючи на те, що на ювілейні урочистості приїде чимало прочан, в Почаєві, як йшлося на нараді, облаштують додаткові автостоянки, окрім цього встановлять додаткові вказівні дорожні знаки на основних дорогах.
Правоохоронним органам та профільним управлінням і службам Ю. ЧИЖМАРЬ також дав доручення забезпечити охорону громадського порядку, провести заходи щодо дотримання вимог пожежної безпеки та запобігання виникненню надзвичайних ситуацій.
 

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram