Глава Руської православної церкви Патріарх Кирил при зустрічі з Президентом України Віктором ЮЩЕНКОМ в першу чергу обговорюватиме тему релігійного життя в Україні.

Про це глава РПЦ сказав, відповідаючи на запитання кореспондента УНІАН, на зустрічі з провідними українськими ЗМІ, що відбулася в Москві напередодні його візиту до України.

«Ми з Віктором Андрійовичем зустрічалися багато разів, ще коли я був митрополитом. У нас є досвід особистого спілкування і є якийсь порядок денний, до якого ми торкаємося кожного разу. Тему релігійного життя в Україні ми обговорюємо з різних точок зору, і я вважаю, що ми продовжимо цю розмову. Але, розвиваючи цю тезу про становище релігійних організацій в Україні, я думаю, що в спілкуванні з Віктором Андрійовичем я дозволив би собі поставити і деякі конкретні запитання», - сказав Патріарх Московський, не уточнивши при цьому, які саме запитання він хоче задати.

Також Патріарх Кирило сказав, що він уважно стежить за тими ідеями, які висловлюються Українською православною церквою та іншими релігійними організаціями щодо вирішення цілого ряду питань, що стосуються державно-церковних відносин в Україні. За його словами, він з симпатією ставиться до пропозицій релігійних організацій України обговорити ці питання.

Патріарх Кирило прибуває до України з пастирським візитом, який триватиме з 27 липня по 5 серпня.

Докладніше про зустріч глави РПЦ з журналістами читайте пізніше на сайті УНІАН.

 

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram