У ЦХВЄУ підбили підсумки XII з’їзду молоді на Житомирщині

10:38, 20 липня 2009
Свята
27 0

"Це допомогає плекати духовність"

Близько 5 тисяч делегатів та гостей прийняли участь у XII національному з’їзді молоді Церкви Християн віри євангельської України (ЦХВЄУ), що проходив 8-15 липня поблизу міста Малин, Житомирська область. Як повідомили УНІАН організатори заходу, з’їзд відбувався в умовах наметового табору, поділеного на сектори, що представляли окремі міста та регіони України. Гостями з’їзду стали молодіжні делегації, що прибули з усіх областей України. Найчисельнішою іноземною делегацією стали близько сотні молодих людей із Мінська, Бреста, Пінська, Молодечно та Селігорська. Серед іноземних гостей були делегати із Литви, Росії, Польщі, Німеччини, Південної Кореї, США та Аргентини. Також з’їзд відвідали українські урядовці, депутати Верховної Ради України, Державного комітету у справах національностей та релігій, Житомирської обласної і Малинської районної державних адміністрацій, духовенство Церкви.


За інформацією оргкомітету, щодня відбувались ранкові і вечірні богослужіння та секційні засідання. До обговорення були запропоновані теми правильного керування фінансами, дошлюбна чистота стосунків, планування сім’ї і гармонія у сімейних відносинах, соціальне служіння, журналістика і PR.
Окремий день молодіжного форуму був присвячений презентації місіонерських проектів місії «Голос надії», що є найбільшою в Церкві християн віри євангельської України та інших церковних місійних ініціатив. За інформацією директора місії, першого заступника старшого єпископа ЦХВЄУ Миколи СИНЮКА, в місії «Голос надії» працюють понад 350 місіонерів у 231 населеному пункті України, Мордовії, Татарстану, Карелії, Республіки Комі та інших країн.
«Закінчився той час, коли українці потребували гуманітарної допомоги. Сьогодні наша нація, наша молодь здатна йти і годувати світ. Україна не тільки житниця для Європи, але й потужна місіонерська держава. Цей з’їзд – не просто місце для відпочинку та розваг, але пункт оснащення християнської молоді інструментами для практичного служіння своєму народові і всім, хто потребує нашої участі», - наголосив керівник відділу зовнішніх зв’язків оргкомітету,
пастор Юрій КУЛАКЕВИЧ.
Як зазначив керівник молодіжного комітету ЦХВЄУ пастор Богдан ЛЕВИЦЬКИЙ, для обслуговування з’їзду були задіяні понад 200 осіб персоналу, які цілодобово знаходились на території табору «Юність». Серед них – 45 медиків і стільки ж охоронців.
Польові умови cприяли здоровому апетиту молоді. В кожній делегації можна було навчитися готувати і спробувати найрізноманітніші страви: від справжнього українського борщу до голубців і налисників.

Звертаючись до учасників з’їзду під час урочистого закриття форуму, перший заступник голови Малинської районної адміністрації Сергій КУЧИНСЬКИЙ побажав їм успіхів, «щоб свої знання християнська молодь передала братам і сестрам в усій країні».
«Нехай такі з’їзди і далі допомагають вам плекати власну духовність, бо саме у ній є надія, що Україна буде процвітаючою державою. Сподіваюсь, що через вас Україна отримає джерело сподівань, сили, енергії і державності, буде шанованою в цілому світі і завжди ім’я її писатися буде тільки з великої літери. Знайте, що ми готові і далі підтримувати вас і надавати всю можливу з нашої сторони організаційну підтримку у проведенні подібних заходів», –зазначив С.КУЧИНСЬКИЙ.
Як зазначають організатори християнського молодіжного форуму, «і в духовній, і в організаційній, і в побутовій частині цьогорічний XII з’їзд ЦХВЄУ значно кращий за попередні».
«Ми вчимося на власних помилках, враховуємо всі зауваження і пропозиції, які маємо від влади і наших партнерів», – підсумував Б.ЛЕВИЦЬКИЙ.
 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter