Священний Синод Української Православної Церкви закликав всіх вірних до молитви, «аби вщухли пристрасті, які останнім часом роздмухуються довкола візиту з боку недоброзичливих сил». Про це йдеться у зверненні до духовенства та віруючих, що сьогодні було ухвалено Синодом.

«Візит Патріарха Кирила є радісною подією, оскільки дає нам можливість молитовного та євхаристійного єднання з Його Святістю навколо Чаші Христової. Ми сподіваємося, що Патріарший візит додасть наснаги Українській Православній Церкві на чолі з її Предстоятелем Блаженнішим Митрополитом Київським і всієї України Володимиром звершувати спасительну місію серед народу України, сприятиме утвердженню церковної єдності та подоланню розділень в українському Православ`ї», - йдеться у зверненні. 

Як повідомляв УНІАН, з 27 липня по 5 серпня в Україні з архіпастирським візитом перебуватиме Патріарх Московський і всієї Русі Кирил. Під час візиту в Україну він відвідає Києво-Печерську, Почаївську, Святогірську Лаври, та місце хрещення святого рівноапостольного князя Володимира - Херсонес. Також Патріарх візьме участь у святкових заходах із нагоди 450-річчя принесення на Волинь Почаївської чудотворної ікони Божої Матері та 350-річчя обретіння нетлінних мощей Іова Почаївського.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram