На Житомирщині розпочався з’їзд євангелістів

15:52, 08 липня 2009
Свята
27 0

Зібралися понад 4 тис. представників

У Малинcькому районі Житомирської області сьогодні відкрився ХІI національний з’їзд молоді Церкви християн віри євангельської України (ЦХВЄУ).

Як повідомили УНІАН у прес-центрі ЦХВЄУ, у форумі беруть участь кілька тисяч молодих людей з України, Росії, Польщі, Литви, Німеччини і США.

З’їзд відбуватиметься в умовах наметового табора, поділеного на сектори, які представляють окремі міста та регіони України. На території табора облаштовано польові кухні, спортивні майданчики, медичні пункти. Працює цілодобова служба охорони.

Учасників з’їзду сьогодні, у день відкриття, привітали представники влади - Житомирської обласної і Малинської районної державних адміністрацій, Державного комітету у справах національностей та релігій, а також духовенство.

Протягом тижня роботи з’їзду відбудуться урочисті богослужіння, навчання, дискусії. Планується також провести тематичні секції, творчі, музичні й спортивні заходи. Окрім того, відбудеться презентація соціальних та благодійних організацій, що діють в Церкві християн віри євангельської.

Як очікується, учасників форуму привітають відомі християнські виконавці та групи. Триватиме з`їзд до 15 липня.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter