3 листопада православні християни моляться преподобному Іларіону Великому

00:36, 03 листопада 2017
Свята
729 0
1

Преподобний Іларіон Великий народився в 291 році в палестинському містечку Тавафа.

Його послали для вивчення наук в Олександрію, де він познайомився з християнами і хрестився.

Почувши про святе життя преподобного Антонія Великого, Іларіон відправився до нього, щоб дізнатися як працювати во славу Божу.

Незабаром Іларіон повернувся на батьківщину. Батьки вже померли. Роздавши майно родичам і вбогим, Іларіон оселився в пустелі біля міста Маюма. Диявол лякав святого примарами і привидами.

Під час молитви святий Іларіон чув плач дітей, голосіння жінок, рев левів та інших звірів. Преподобний перемагав страх за допомогою старанної молитви. Одного разу на преподобного Іларіона напали розбійники, і він силою свого слова переконав їх залишити злочинне життя.

Скоро про святого подвижника дізналася вся Палестина. Господь наділив преподобного Іларіона владою виганяти нечистих духів.

За сім років до смерті, преподобний Іларіон оселився на Кіпрі, де мешкав у пустельному місці, поки Господь не призвав його до Себе.

Тропар

Слез твоих теченьми пустыни безплодное возделал еси и, иже из глубины воздыханьми, во сто трудов уплодоносил еси, и был еси светильник вселенней, сияя чудесы, Иларионе, отче наш: моли Христа Бога спастися душам нашим.

Проект "Православні свята" реалізований "УНІАН-Релігії" за сприяння Київської Духовної Академії і Семінарії. При використанні матеріалу посилання на джерело обов'язкове.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter