Святий Ісус Навин після смерті пророка Мойсея був вождем Ізраїльського народу. Він завоював Обітовану, тобто обіцяну Богом, землю і ввів в неї єврейський народ. Господь показав через Ісуса Навина великі чудеса.

Євреї пройшли через річку Йордан, ніби по землі, Ісус Навин явився Архістратиг Михаїл, стіни міста Єрихона, обложеного ізраїльтянами, пали самі собою після того, як Ковчег Завіту, головну святиню Ізраїлю, обносили навколо міста протягом семи днів.

Нарешті, під час битви з ворогом Ісус Навин, за Божим повелінням, зупинив рух сонця і продовжив день до того часу, поки не була здобута перемога.

Після закінчення війни Ісус Навин розділив Обітовану землю між дванадцятьма родами Ізраїлю і помер у віці ста десяти років, в ХVI столітті до Різдва Христового. Всі ці події викладені в Книзі Ісуса Навина, що входить до складу Біблії.

"УНІАН-Релігії"

Проект "Православні свята" реалізований у 2014-2015 рр. за сприяння Київської Духовної Академії і Семінарії. При використанні матеріалу посилання на джерело обов'язкове.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram