1

Назву цієї ікони можна перекласти на сучасну мову, як «несподівана, абсолютно раптова радість».

Як говорить переказ, невідомий молодий чоловік страждав від однієї пристрасті, і тому щодня молився перед іконою, щоб позбутися духовної хвороби.

Юнак молився за звичкою перед образом Пречистої і раптом побачив, що зображення ожило і рани Господа Ісуса кровоточать.

Відео дня

Зі страху він закричав: "О Пані, хто це зробив?" На що Богородиця відповіла: "Ти та інші грішники своїми гріхами знову розпинаєте Мого Сина".

Тільки тоді розкрилася перед хлопцем вся глибина його проступків і він довго молився в сльозах Богородиці і Спасителеві про прощення провин. Нарешті, юнакові була дарована несподівана їм самим радість прощення і відпущення гріхів.

Тропар

Днесь вернии людие духовно торжествуем, прославляюще Заступницу усердную рода христианскаго и притекающе к пречистому Ея образу, взываем сице: о, Премилостивая Владычице Богородице, подаждь нам нечаянную радость, обремененным грехи и скорбьми многими, и избави нас от всякого зла, молящи Сына Твоего, Христа Бога нашего, спасти души наша.

Проект "Православні свята" реалізований "УНІАН-Релігії" за сприяння Київської Духовної Академії і Семінарії. При використанні матеріалу посилання на джерело обов'язкове.