10 травня Православна Церква вшановує пам'ять святого апостола і священномученика Симеона, родича Господнього

00:07, 10 травня 2018
Свята
2043 0
123

У зрілому віці він побачив чудеса Господа Ісуса Христа, увірував у Нього і став одним з числа сімдесяти апостолів. Святий Симеон проповідував вчення Христове і наставляв в істинах святої віри.

Після вбивства святого апостола Якова, першого єпископа Єрусалимського, на його місце християни обрали святого апостола Симеона.

У правління імператора Траяна римському правителю Аттику донесли, що святий Симеон походить з роду царя Давида і сповідує християнську віру. Язичники схопили святого Симеона, який у той час був вже столітнім старцем і після довгих мук розіп'яли на хресті.

Тропар

В мире радуешися, Симеоне Иерусалимский, любезно Христу Богу, тело душевное чисто сохранив, претерпевши страсть телесную, долготерпеливе, крепко, и в конец на кресте распят бысть. Ты бо, Истинному Рачителю подобяся, и от мира скоро отлучися, лютыя язвы на себе понесе и молишися о душах наших.

Проект "Православні свята" реалізований "УНІАН-Релігії" за сприяння Київської Духовної Академії і Семінарії. При використанні матеріалу посилання на джерело обов'язкове.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter