Патриарх монофизитской Коптской Церкви Феодор II

Патріарх монофізитської Коптської Церкви Феодор II направив листа Папі Римському Франциску з нагоди першої річниці їхньої зустрічі у Ватикані, в якому окрім іншого пропонує голові Католицької Церкви прийняти єдину дату святкування Пасхи Христової у всіх християнських Церквах, повідомляєПортал-Кредо.ru.

Представник Коптської Церкви заявив, що лист Патріарха Феодора II, адресований Папі Франциску, було передано у Ватикан через папського нунція в Єгипті Пауля Гобеля (Paul Gobel) , який 6 травня був прийнятий в Коптській патріархії.

Папський представник, зі свого боку, передав Патріархові Феодору II запрошення прислати представника Коптської Церкви на майбутню Асамблею Синоду католицьких єпископів, проведення якої планується в жовтні. Вона буде присвячена темі родини.

Відео дня

За уніфікацію дати святкування Воскресіння Христового виступають багато християн у Північній Африці і на Близькому Сході, де співіснують поруч різні християнські громади - православні, католицькі, дохалкидонські, - і у кожної з них існує своя традиція обчислення Пасхи, заснована у одних на юліанському календарі, а у інших - на григоріанському.

Рісу