Сьогодні в Москві стартує міжнародний форум 'Релігія і мир'Сьогодні, 13 грудня, стартує міжнародний форум "Релігія і мир", головною темою якого стане дискусія "Держави і конфесії: моделі співіснування і досвід взаємодії в громадському просторі".

Форум відкрився в мультимедійному прес-центрі РІА Новости, повідомляють в агентстві. На міжнародну зустріч запрошені представники основних релігій та експерти у сфері міжконфесійних відносин з Росії, Європи та США. Організатором виступив департамент міжрегіонального співробітництва національної політики та зв`язків з релігійними організаціями Москви.

"У заході візьмуть участь понад 400 осіб: експерти в сфері міжконфесійних відносин з Росії, Європи та США, представники основних релігій і конфесій, державні та громадські діячі, представники органів законодавчої та виконавчої влади 40 регіонів Росії, вчені та журналісти", - наголошується в офіційній програмі.

Відео дня

Форум торкнеться і такі теми як форми співіснування держав і релігій, учасники торкнуться проблем ксенофобії та міжрелігійних конфліктів, з`ясують, яке місце займае релігія в системі цінностей сучасної людини і в світській школі.

Серед гостей анонсовані такі учасники: директор Інституту європейського конституційного права при Університеті Тріра, керівник Євангелічного інституту церковного права при Університеті Потсдама Герхард Робберса, професор права Університету Мілана, член комітету Європейського інституту релігійних наук і ради експертів Міжнародної асоціації релігійної свободи Сильвіо Феррарі, президент Інституту релігії і політики Олександр Ігнатенко та багато інших.

Рrochurch.info