18 -19 жовтня 2013 року в рамках VІ Міжнародного форуму «Простір гуманітарної комунікації» відбудеться ІІ Всеукраїнський конгрес вчителів предметів морально-духовного спрямування, в якому братимуть участь науковці, педагоги, представники різних конфесій, повідомляє "Релігія в Україні".

Мета конгресу - поділитися досвідом, теоретичними та практичними напрацюваннями у сфері викладання, регулювання, методичного, правового та фінансового забезпечення викладання предметів морально-духовного спрямування у дошкільних, середніх та вищих навчальних закладах України.

З доповідями або в дискусіях виступлять, зокрема, Володимир Марущенко – голова Громадської ради з питань співпраці з Церквами і релігійними організаціями при Міністерстві освіти і науки України; владика Антоній (Паканич) – митрополит Бориспільський і Броварський, керуючий справами УПЦ, ректор Київської духовної академії та семінарії; владика Филип (Осадченко) – митрополит Полтавський і Миргородський, голова Синодального відділу релігійної освіти УПЦ; протоієрей Іоан Михайлишин – голова Відділу релігійної освіти при Синодальному управлінні у справах духовної освіти УПЦ КП; шейх Ахмед Тамім – голова Духовного управління мусульман України; Галина Гришко – голова комісії у справах освіти і виховання Івано-Франківської митрополії УГКЦ та інші.

Відео дня

Конференцію організовують і проводять: Асоціація педагогів з предметів духовно-морального спрямування, Громадська рада з питань співпраці з церквами та релігійними організаціями при Міністерстві освіти і науки України, Центр дослідження релігій національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, Інститут педагогіки Національної академії педагогічних наук України, Центр дослідження теологічної та релігійної освіти Молодіжної асоціації релігієзнавців.