Генсек ВРЦ вважає, що Церква повинна захищати біженців

11:21, 18 грудня 2012
54 0

«Ісус учив захищати права»

Генеральний секретар Всесвітньої ради церков Олав Фюксе Твейт вважає, що саме Церква повинна захищати біженців, осіб без громадянства та внутрішньо переміщених осіб (особи, що змушені раптово втікати зі своїх будинків у великих кількостях у результаті збройного конфлікту, внутрішньої різанини, систематичних порушень прав людини або стихійних лих і такі, що перебувають на території власної країни – прим.ред.), – повідомляє Християнський Мегапортал invictory.org з посиланням на Сhristian Тoday.

Про це він заявив під час зустрічі релігійних організацій та Управління Верховного комісара ООН у справах біженців, яка пройшла в Женеві минулого тижня.

За словами Твейта, церкви повинні допомогти урядам країн побачити потенціал у співробітництві з ними в цьому питанні і вивести переговори на національний рівень.

«Гостинність і захист є одними з центральних цінностей християнства, – зазначив глава Всесвітньої ради церков. – Ісус учив нас не обмежувати коло своїх ближніх, але вчитися самим бути ближніми тим, хто потребує нас, захищати права чоловіків і жінок, які були створені за образом Бога».

Він також підкреслив, що християнство споконвіку приймало мандрівників, і що й сьогодні християни по всьому світу знаходяться на передовій у наданні допомоги біженцям.
 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter