13 червня з 19 до 20 год. на Софійській площі в Києві відбудеться чергова міжконфесійна акція – молитва за Україну, за участю представників УГКЦ, УПЦ КП, УАПЦ, УПЦ (МП) та РКЦ.

Як зазначають ініціатори заходу, така молитва на майдані Незалежності в 2004 р. " об’єднала християн традиційних українських Церков і породила хвилю високого духовного піднесення в народі". Вона надихнула вірних УГКЦ, УПЦ КП, УАПЦ, УПЦ (МП) та РКЦ збиратись з травня 2005 р. щомісяця 13-го числа на Софійському майдані на спільні молебни (в будній день - о 19.00, у вихідний- о 13.00).

Гаслом таких зібрань стало: „Схід і Захід в єдності під Покровом Пресвятої Богородиці”. Спільно молячись за зміцнення єдності і любові учасники молитви відкривають свої серця "до братерського спілкування та співпраці, що сприяє досягненню видимої єдності наших Церков".

Відео дня

Подібні молитовні зібрання також проходять у Львові, Івано-Франківську, Червонограді, Дрогобичі, Ворохті, Радехові, Жовкві, Сокалі, Косові, Харкові, Луцьку, Южному (Одеська обл.), Стрию, с.Криворівня та с.Красник (Верховинський р-н.); Здвижині, с.Шепіт (Косівський р-н); Ганновері (Німеччина), Торонто (Канада), Філадельфії (США).

РІСУ