В Одесі зустріли Хрест та Ікону, подаровані молоді святим Іваном Павлом ІІ

4 - 5 жовтня Католицька Церква в Одесі приймала Хрест та Ікону Світового дня молоді. А напередодні був організований З’їзд молоді Одеського екзархату УГКЦ під гаслом «Блаженні вбогі духом, бо їхнє Царство Небесне». Участь у заході взяло близько 60 молодих людей, священиків і монахинь з різних куточків екзархату. Повідомили сестри Воплоченого Слова в Одесі.

На початку З’їзду учасників привітав владика Михайло (Бубній), Екзарх Одеський УГКЦ. Він закликав молодь «підготувати ґрунт своїх сердець до зустрічі надзвичайних реліквій – Хреста Господнього та Ікони Богородиці, символів Світового дня молоді». Владика Михайло супроводжував молодих людей протягом усього З’їзду: молився, брав участь у конференціях, вечеряв та обідав разом із учасниками, спілкувався з багатьма особисто. У своїх проповідях та зверненнях він запевнив хлопців і дівчат, що Церква дійсно їх любить і що вони – її майбутнє. Також він підкреслив велике значення Хреста, з якого випромінюють страждання та любов, і закликав молодь навчитися любити у стражданнях.

Відео дня

Додамо, що Хрест та Ікона Світового дня молоді перебували в катедральному храмі Святого Апостола Андрія Первозванного, де відбувався З’їзд молоді. Протягом днів перебування реліквій молодь молилася на Божественній Літургії, Хресній дорозі, Молебні до Богородиці та чувала вночі. Також відбувалися конференції, в яких священики та ченці нагадували молодим людям, у чому полягає життя блаженствами з Христом, щоб вони утвердилися в моральних цінностях і набралися сил жити ними надалі.  

Греко-католицька та римо-католицька молодь на чолі з владиками Михайлом та Броніславом Бернадським процесійно перенесли хрест вулицями Одеси до римо-католицької катедри Успіння Богородиці, що на вул. Єкатерининській. Для Одеси ця процесія була великим свідченням віри і єдності Католицької Церкви. Завершилася процесія урочистою Месою в римо-католицькому обряді. Господарі храму пригостили молодь вечерею і запросили на концерт молодіжного гурту «Кана», що відбувався увечері на центральній вулиці Одеси – Дерибасівській. 

Департамент інформації УГКЦ