Фото: darkroom.baltimoresun.com

"Щоб сім’я могла зростати, мусить живитися Божим словом", - на цьому наголосив Папа Франциск 5 жовтня на площі Святого Петра у Ватикані.

Перед цим представники чернечої спільноти Отців Паолінів, які займаються видавничою діяльністю, розповсюдили серед паломників 15 тисяч примірників Святого Письма. Акція була приурочена 100-річчю від заснування спільноти. У цьому контексті Святіший Отець побажав, щоби в кожній родині була Біблія, але не захована у шухляді, а щоб її перечитували, як індивідуально, так і спільно.

Молитовна зустріч відбувалася після Святої Меси з нагоди відкриття Надзвичайної Загальної Асамблеї Синоду Єпископів.

Відео дня

«Синодальні отці, що прибули з кожної частину світу, разом зі мною переживатимуть два насичені, збагачені молитвою, тижні слухання та дискусій на тему: Виклики душпастирства сім’ї в контексті євангелізації», – пригадав Папа, закликавши вірних «підтримати праці Синоду молитвою, призиваючи материнське заступництво Пречистої Діви Марії».

Коментуючи біблійні читання того дня, Святіший Отець вказав на те, що вони розповідають про виноградник, як символ вибраного Богом народу.

«Як виноградник, люд вимагає великої турботи, терпеливої та вірної любові. Так Бог чинить із нам, так покликані чинити і ми, пастирі», – зауважив Папа, додавши, що дбання про родину також є частиною праці в Господньому винограднику.

За матеріалами сайту "Радіо Ватикан"