Глава УГКЦ у Австралії освятив каплицю Покрови Пресвятої Богородиці

Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав (Шевчук) 29 вересня освятив каплицю Покрови Пресвятої Богородиці УГКЦ в так званій Маріїній Долині (Marian Valley), що неподалік міста Брісбен.

Маріїна Долина заснована для почитання Пречистої Діви Марії. Тут різні конфесії, релігійні громади різних національностей мають свої каплиці Пречистої, до якої здійснюють паломництва.

Відео дня

Каплицю УГКЦ в Маріїній Долині заснували парафіяни Покрови Пресвятої Богородиці в місті Брісбен.

«Це справді велика ласка і вдячність Господу Богу, – сказав Предстоятель до вірних, – яку ми повинні скласти сьогодні за те, що першу зустріч з вашою парафією я маю тут. У Євангелії ми чули, як Марія зустріла Єлизавету. І про таємничий поцілунок, який Діва Марія дала їй... Молячись тут ми відчували присутність Святого Духа, відчували дух єднання, дух щастя, дух миру. Пречиста Діва поцілувала нас своїм таємничим поцілунком».

«Нехай Діва Марія тримає під своїм Покровом кожного з вас. Нехай тут будуть вислухані всі молитви, які ви будете приносити до неї. Нехай Вона заопікується всіма нами, бо нема сильнішого покрову, сильнішої заступниці, захисниці ніж вона. Нехай Пречиста всіх нас покриє своїм святим омофором», – побажав Глава УГКЦ.

За матеріалами Департаменту інформації УГКЦ