1

14 вересня у ватиканській базиліці святого Петра Папа Франциск очолив Євхаристійне Богослужіння з уділенням Таїнства Подружжя. Про це повідомляє РіСУ, посилаючись на "Радіо Ватикан".

Цей привілей отримали 20 італійських пар з римської дієцезії. Всі вони пройшли відповідну підготовку й були вибрані вікаріатом дієцезії Риму, представляючи 5 секторів дієцезії та душпастирство серед університетських студентів. 

Наречені, які сказали «так» подружньому життю пройшли дуже різним життєвим шляхом. Їхній вік від 25 до 56 років, серед них є такі, які вже давно були нареченими, і такі, які познайомились недавно, беручи участь у церковних рухах, є й такі, що перебували тільки в цивільному шлюбі, вже мають дітей, а тепер прийняли Святу Тайну подружжя.

Відео дня

Папа Франциск не є першим Папою, який прилюдно уділив Святе Таїнство Подружжя. Святий Іван Павло ІІ з’єднав у шлюбі подружні пари під час Першої зустрічі сімей із Святішим Отцем, що відбулась 1994 року, а також 15 жовтня 2000 року, коли в рамках Ювілейного 2000 року відзначався Ювілей сімей. Уділення шлюбів у неділю 14 вересня входить в рамки приготування до Синоду Єпископів Католицької Церкви, присвяченому сім’ї.