1

"Селяни кажуть, що цього року земля вродила більше врожаю, ніж в попередні роки. Це ознака того, що Господь сяє своїм обличчям на свій народ".

Про це сказав Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав під час проповіді в Патріаршому соборі Воскресіння Христового на свято Преображення Господнього, повідомляє департамент інформації УГКЦ.

Предстоятель пригадав, що Преображення Господнє – одне з найбільших 12 свят року.

Відео дня

«Сьогодні в євангельському читанні ми чули, як Ісус Христос вивів своїх учнів Петра, Якова та Івана на гору Тавор і преобразився перед ними. Його обличчя засяяло наче сонце», – розповів Блаженніший Святослав.

Проповідь Глави УГКЦ на Свято Преображення Господннього

«Боже, ущедри нас і благослови нас. Просвіти лице Твоє на нас і помилуй нас». «Ось ці слова відкривають нам глибинний зміст того благословення і освячення, яке в цей день ми здійснюємо в наших храмах», – пояснив Блаженніший Святослав.

Традиційно цього дня до храмів люди приносять первоплоди для благословення.

«Те, що земля плодоносить, і те, що ми сьогодні маємо що принести до Господнього храму, є символом Божого благословення. Незважаючи на ці виклики, непевності і страхи, в яких ми сьогодні перебуваємо, Бог сяє на нас своїм обличчям. Він благословляє нас, наш народ, нашу землю», – переконаний Глава Церкви.