Глава УГКЦ увійшов у топ-10 людей 2013 року за версією журналу «lnside the Vatican»

Предстоятель Української Греко-католицької церкви Блаженніший Святослав (Шевчук) увійшов в топ-10 людей 2013 року за версією журналу «lnside the Vatican».

Як повідомляє Департамент інформації УГКЦ, глава УГКЦ відзначений за те, що він став «сміливим свідком істини і добра».

Відео дня

З цього приводу журнал «lnside the Vatican» опублікував біографічну статтю про главу УГКЦ. «Завдяки своїй енергії і запалу в захисті Церкви в Україні, особливо у цей важкий рік для цієї країни, ми відзначили його як одного з видатних людей 2013 року», йдеться в статті.

Автор статті зазначає, що Блаженніший Святослав вважається об'єднавчою силою для греко-католиків в Україні і у всьому світі, оскільки він жив за кордоном і знає життя українців у діаспорі. Також в цій біографічній статті підкреслюється, що Предстоятель УГКЦ виступає «промоутером екуменічного діалогу з Православною церквою і хоче діалогу з нинішнім урядом України». «Він є лідером Церкви, яка піднімає свій голос на захист свободи, особливо у світлі останніх подій у Києві», йдеться в статті.

Додамо, що журнал «lnside the Vatican» виходить у світ щомісячно з 1993 року. Він інформує громадськість про події в Римській курії, у Ватикані та Римі, а також в християнському світі. Читацька аудиторія видання становить 17 500 осіб, тираж 15 000 примірників. Щомісячник поширюється насамперед у США і Канаді.