У Львові відбулася багатотисячна молитовна Хресна хода на вшанування пам’яті Андрея Шептицького (фоторепортаж)

У Львові відбулася багатотисячна молитовна Хресна хода на вшанування пам’яті Андрея Шептицького (фоторепортаж)

Сьогодні у Львові відбулася багатотисячна молитовна Хресна хода, яку очолили представники ВО «Свобода».

Як повідомили УНІАН у прес-службі партії, очолили ходу голова Львівської облдержадміністрації Ірина Сех, голова облради Петро Колодій, секретар міськради Василь Павлюк. Участь у ній також взяли депутати обласної та міської рад.

Хресну ходу вулицями Львова цьогоріч було присвячено вшануванню пам’яті митрополита Андрея Шептицького та 25-й річниці виходу УГКЦ з підпілля. 

За даними «Свободи», у процесії взяло участь щонайменше 20 тисяч осіб.

Процесія вирушила від храму Святого архистратига Михаїла, а закінчилася біля Архикафедрального собору Святого Юра. 

Виступаючи перед громадою, керівник ОДА зазначила, що багатолюдність цього зібрання свідчить про те, що українці, як ніколи, потребують молитви та Господнього благословення. 

«Особливістю нинішньої ходи було те, що хрест почергово несли активісти Майдану, сотники, автомайданівці, представники медичної служби Майдану. До них долучалися представники влади, студенти, священики та монахи», - повідомили в прес-службі.

«Під час зупинок семінаристи читали тексти духовних розважань, уривки з творів митрополита Андрея та спогади про життя та мучеництво блаженних УГКЦ, зокрема про отця Омеляна Ковча, владику Миколая Чарнецького, отця Миколи Конрада та інших», - зазначили в партії.

"УНІАН-Релігії"

Фото УНІАН

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter