У церквах і храмах по всій Італії молилися сьогодні за мир і щастя в Україні. 

Як повідомляє Радіо «Свобода», це відбулося за ініціативи Італійської єпископської конференції та її президента кардинала Анджело Баньяско. Таким чином єпископи Італії відгукнулися на заклик Папи Римського «молитися за Україну, яка переживає делікатну ситуацію».

Напередодні кардинал Баньяско надіслав листа зі словами підтримки предстоятелеві Української греко-католицької церкви Святославу Шевчуку.

Відео дня

Недільна молитва засвідчила також близькість католицької церкви до численних українців Італії, які стурбовані долею рідних на батьківщині.

Для підтримки українців у нинішній ситуації створено робочу групу у складі благодійних організацій «Карітас» різних європейських країн, інформує радіо «Ватикан».

Українська спільнота в Римі сьогодні вшанувала також пам’ять Великого Кобзаря. У греко-католицькому соборі Святої Софії відслужили літургію, а згодом біля пам’ятника Тарасові Шевченку відслужили панахиду і поклали квіти. Заходи завершилися Шевченківським вічем та мистецькою програмою «Шевченкова молитва».