У львівських греко-католиків вчора був суворий піст за Україну, сьогодні - у івано-франківських

09:40, 05 лютого 2014
Католицизм
0 0

Єпископи Української Греко-католицької церкви закликали вірян продовжувати безперервно цілодобово молитися за Україну у храмах, монастирях та семінаріях, відповідно до порядку, визначеного отцями-парохами та настоятелями.

Як повідомляє Релігійно-інформаційна служба України (РІСУ), про це йдеться у зверненні з приводу суспільно-політичної ситуації в державі, прийнятому на шістдесят другій сесії Синоду єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства Української Греко-католицької церкви.

Владики УГКЦ також звернулися з проханням до людей доброї волі, кожного дня о 21.00 годині єднатися у спільній молитві за Україну та оголосили суворий піст у єпархіях та екзархатах.

«Ми рівно ж, будучи свідомими, що «поміч наша в Господі, що сотворив небо і землю» (Пс. 121, 2), закликаємо наших вірних та усіх людей доброї волі дотримуватися Божих заповідей, нікому не чинити зла, тривати в мирі та добрі. Просимо і надалі молитися в спільнотах (парафіяльних, чернечих і родинних) та індивідуально за Україну та оголошуємо період посту в усіх наших єпархіях та екзархатах в Україні», - йдеться у зверненні.

Згідно зі складеним розкладом, у понеділок дотримуватися посту визначено Київській архиєпархії, Донецько-Харківському та Одесько-Кримському екзархатам; вівторок – Львівській, Стрийській єпархіям; середа – Івано-Франківській архиєпархії, Коломийсько-Чернівецькій єпархії; четвер – Тернопільській архиєпархії, Бучацькій єпархії, Самбірсько-Дрогобицькій єпархії; п’ятниця – Сокальсько-Жовківській єпархії, Луцькому екзархату, Мукачівській єпархії.

Єпископи УГКЦ, окрім того, доручили після кожної Божественній Літургії промовляти Молитву митрополита Андрея Шептицького за кращу долю українського народу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter