Ватиканський нумізматичних - філателістичний відділ оголосив про випуск 3 березня 2014 р. двох пам'ятних медалей з нагоди канонізації Іоанна XXIII та Іоанна Павла II. Перший варіант буде виконаний з бронзи, другий - зі срібла, повідомляє сайт be.radiovaticana.va.

Ватикан випустить до канонізації Іоанна XXIII та Іоанна Павла II спеціальні медалі і монети

На аверсі буде зображений герб Папи Франциска, а на реверсі - профілі Іоанна XXIII та Іоанна Павла II. Діаметр обох медалей складе 35 мм. Бронзова медаль вийде накладом у 30 тис. примірників і буде коштувати 15 євро, тираж срібної складе 7 тис. примірників, а вартість - 50 євро.

Відео дня

Крім того, відділ поінформував про вихід у той же день нової серії монет євро 2014 р. випуску, яка складатиметься з восьми примірників з усіма технічними характеристиками єдиної європейської валюти.

На монетах буде зображений портрет Папи Франциска, слова CITTÀ DEL VATICANO і 12 зірок. Тема, обрана для набору монет - канонізація Іоанна XXIII та Іоанна Павла II. Срібна монета номіналом в 20 євро буде присвячена Іоанну XXIII, золота - 50 євро - Іоанну Павлу II.

Кatolik.ru