Папа Франциск зберігає у своїй кімнаті ікону, яку подарував йому Глава УГКЦПапа Франциск зберігає у своїй кімнаті ікону, яку подарував йому Глава Української греко-католицької церкви Святослав (Шевчук), від’їжджаючи з Аргентини.

Про це 19 червня розповів сам Патріарх Святослав у інтерв’ю польським журналістам, відповідаючи на запитання про сто днів служіння Папи Франциска, повідомляє РІСУ.

Під час недавньої поїздки до Ватикану Глава УГКЦ мав нагоду зупинитися в тому домі, де мешкає Святіший Отець Франциск.

Відео дня

«Коли прийшов на обід, Папа мене побачив, піднявся зі свого місця, прийшов до мене, обійняв. Потім сказав: «Хочу запросити тебе до своєї кімнати й щось показати. Папа повів мене й показав ікону, яку я йому подарував, від’їжджаючи з Аргентини. Виявляється, вона для нього була такою важливою, що він привіз її з собою до Рима, попросив зробити для неї нову оправу. Ікона знаходиться в кімнаті Папи, де він молиться. Це показує, як глибоко Папа відчуває всіх нас», – поділився останніми враженнями від Папи Франциска предстоятель УГКЦ.

Також Глава церкви повідомив, що не знає, коли приїде Папа в Україну. «Це залежить від багатьох чинників, обставин, які існують і в Католицькій церкві, і в державі Україна», – сказав він.