Музей Папи Римського Франциска відкриється в кафедральному соборі столиці АргентиниМузей, присвячений життю і діяльності архієпископа Буенос-Айреса кардинала Хорхе Марія Бергольо, який у березні нинішнього року був обраний Папою Римським і прийняв ім`я Франциск, відкриється в липні в кафедральному соборі столиці Аргентини, повідомило у вівторок радіо Ватикану.

В експозиції будуть представлені предмети, якими користувався кардинал Бергольо протягом останніх 15 років пастирського служіння в Буенос-Айресі.

Одним з найцінніших експонатів стане кардинальський перстень, який Папа Франциск подарував кафедральному собору після того, як він був обраний понтифіком.

Відео дня

Організатори експозиції сподіваються, що музей Папи Франциска стане одним з найбільш відвідуваних місць столиці Аргентини.

Музей став другий ініціативою влади Буенос-Айреса і місцевої католицької архієпархії, пов`язаної з понтифіком-аргентинцем. Раніше був створений туристичний маршрут по місцях кардинала Бергольо, який користується великою популярністю.

РИА Новости