Папа Римський Франциск: Мафія прирікає людей на рабствоПапа Римський Франциск підніс сьогодні голос проти мафії, яка "прирікає людей на рабство", і звернувся до її поплічників із закликом покаятися, повідомляє ИТАР-ТАСС.

Виступаючи з традиційною недільною проповіддю з вікна Апостольського палацу, що виходить на переповнену паломниками площу Святого Петра, понтифік нагадав про те, що напередодні в Палермо був зарахований до лику блаженних парафіяльний священик дон Піно / Джузеппе Пульізі /, вбитий мафією в вересні 1993 року. У церемонії беатифікації у Палермо / Сицилія / взяли участь понад 80 тис віруючих.

"Дон Піно проповідував добро і злагоду, його вбили, але переміг він!", - заявив первосвященик. За його словами, на церковний вівтар героїв віри вперше в історії Ватикану піднесений подвижник, який пожертвував своїм життям у боротьбі з організованою злочинністю.

Відео дня

Як відзначають спостерігачі, Папа Франциск у своїй безкомпромісній позиції продовжує лінію Івана Павла II, котрий назвав мафію "силою зла".