Під час відвідин міста Борислав , для того щоб краще проілюструвати своє студентське життя, Глава УГКЦ привіз із собою особливу пам`ятку – студентський фотоальбом. Тому кожен присутній у залі мав нагоду побачити пам`ятні історичні моменти з життя колишнього студента Бориславського медучилища, а тепер Предстоятеля УГКЦ.

"Школа, яку я закінчував (Бориславське медучилище. - Авт.), – це була школа без корупції", – зазначив Глава УГКЦ, додавши, що він вступив до медучилища "без жодної копійки". Упродовж навчання ніхто не вимагав хабарів, викладачі ж цінували в студентах любов до невтомної праці. Блаженніший подякував своїм викладачам: тим, які живі, і тим, які відійшли у вічність, зазначивши, що завдяки цим педагогам і Божій благодаті є тепер тим, ким є.

Колишній випускник медколеджу поділився зі студентами спогадами про свій єдиний досвід написання шпаргалок. Два тижні студент Святослав Шевчук писав "шпаргалки", готуючись до контрольної роботи з фармакології. Прийшовши на іспит і отримавши завдання, він зрозумів, що всі шпаргалки забув удома. Однак завдяки тому, що готувався до екзамену: читав, аналізував, виписував, – написав цю контрольну на відмінну оцінку.

Відео дня

Єдина підсумкова четвірка, яка час від часу з`являлася у відмінника Святослава Шевчука під час навчання в медучилищі, була з фізкультури. Блаженніший подякував своєму вимогливому викладачеві, який теж був у залі, за те, що прищепив йому любов до бігу. "Скажу вам чесно: я бігаю до сьогодні", – під оплески присутніх додав Глава УГКЦ.

«Ми в училищі були у фельдшерській воєнізованій групі. І групи були окремо для дівчат і для хлопців. Але ми завжди шукали нагоду між собою поспілкуватися», - розповів Блаженніший Святослав.

«Я не знаю, чи існує такий юнак, який би не був закоханий. Якщо хочете знати, як це було, - я скажу. Ми дівчатам цукерки носили. Так виявляли свою симпатію», - пожартував глава УГКЦ.

Про це повідомляє християнський портал КІРІОС .