У Парижі відбулась інтронізація владики УГКЦ Бориса (Ґудзяка)   У Парижі, 2 грудня, в Соборі Паризької Богоматері відбулася церемонія інтронізації владики Бориса (Ґудзяка) як Апостольського екзарха для українців греко-католиків у Франції, Бельгії, Нідерландах, Люксембурзі та Швейцарії.

   Божественну Літургію очолив Глава УГКЦ Блаженніший Святослав (Шевчук).

   Участь у церемонії інтронізації взяли Архиєпископ Парижа Кардинал Андре Вент-Труа та Кардинал Крістоф Шонборн.

   Урочистості розпочались пішою ходою від головної церкви греко-католиків у Парижі - катедри святого Володимира, до собору Нотр-Дам.

Відео дня

   Під час проповіді Патріарх Святослав (Шевчук), наголосив на історичній важливості цього моменту, який переживає Українська Греко-Католицька Церква.

   Глава УГКЦ зазначив, що перед екзархатом сьогодні стоять великі виклики і завдання: «Ми повинні ділитися скарбом віри нашої Церкви-мучениці із сучасною людиною, яка живе у секуляризованому світі. Ми маємо показати світові молоде обличчя нашої Церкви із більш як тисячолітньою історією».

   Екзарх Борис (Ґудзяк) подякував Патріархові та Синодові Єпископів УГКЦ за довіру, благословення та підтримку, також дипломатам, підприємцям, спільноті Українського католицького університету та Львівської духовної семінарії, усім паломникам, які приїхали до Парижу з нагоди інтронізації.

РІСУ.