27 листопада 2012 року Владика Ігор (Возьняк), Архиєпископ і Митрополит Львівський, звершив чин освячення екуменічної каплиці Архистратига Михаїла у Кінологічному навчальному центрі Державної прикордонної служби України (військова частина 2418), що в с. Великі Мости Львівської області.

   З архиєреєм співслужили: декан Великомостівський УГКЦ о. Володимир Юськів, представники Департаменту у справах душпастирства силових структур України та військові капелани.

   Митрополит Львівський привітав особовий склад Великомостівського кінологічного навчального центру і подякував за допомогу та сприяння у спорудженні храму. «Він невеликий, але його роль перевищує будь-яку іншу й кращу будівлю в цьому місці, бо тут перебуває сам Господь, прихований у Пресвятій Євхаристії під виглядом хліба й вина. Тут приноситься безкровна Жертва, відбувається примирення народу із своїм Господом, проходять моління до Бога та виконуються інші Таїнства», - сказав Владика Ігор.

Відео дня

   Варто зазначити, що вже не один рік студенти Львівської духовної семінарії Святого Духа Центру душпастирювання військовослужбовців святого Георгія Переможця проводять на території Кінологічного центру щонедільні духовні зустрічі, допомагаючи військовим капеланам забезпечувати релігійні потреби військовослужбовців та членів їхніх родин.

Сайт УГКЦ