26 листопада 2012 року у Ватикані розпочалося чергове засідання ХІІІ Звичайної ради Генерального Папського Синоду Католицької Церкви, в якому бере участь Блаженніший Святослав (Шевчук), Глава УГКЦ.

   Звичайна рада Генерального секретаріату Папського Синоду Католицької Церкви складається із 15 єпископів-делегатів, які були учасниками ХІІІ сесії Папського Синоду, що відбувся у Ватикані 7-28 жовтня 2012 року на тему «Нова євангелізація як передавання віри». Дві третини членів Ради були обрані учасниками Синоду, а решту іменував Святіший Отець. Додамо, що Блаженніший Святослав був іменований Папою Венедиктом XVI як представник Східних Католицьких Церков для роботи в цій важливій папській інституції. Крім обраних та призначених членів Ради, до праці залучені також окремі провідні католицькі богослови та ректори римських папських університетів.

   Відкрив зустріч Високопреосвященний Владика Микола Етерович, Секретар Папського Синоду, який підсумував основні моменти синодальних засідань. У загальній дискусії та роботі в групах було проаналізовано богословські, літургійні, катехитичні та душпастирські теми, які були висунуті отцями Синоду, як також їхні прохання, скеровані до Римського архиєрея. Було обговорено та запропоновано план папського листа, який би враховував основні теми та побажання, що були висловленні у пропозиціях Синоду, синодальному зверненні до Божого люду та дискусіях в малих робочих групах. Завданням Звичайної ради є допомагати Святішому Отцеві в опрацюванні пропозицій Синоду, підбитті підсумків синодальних дискусій для того, щоб підготувати постсинодальне папське послання про передавання Церквою християнської віри в нових культурних та історичних обставинах.

Відео дня

Департамент інформації УГКЦ