У Загребі завершується зустріч католицьких єпископів Європи   Сьогодні, 25 листопада, у Загребі (Хорватія) завершується щорічна зустріч єпископів Східних Католицьких Церков Європи.

   Ієрархи 14 Східних Католицьких Церков Європи зібралися у столиці Хорватії, щоб зокрема обговорити такі теми: «Другий Ватиканський Собор та Східні Католицькі Церкви», «Катехизм УГКЦ», «Кодекс канонів Східних Церков» і «Програма святкувань Року віри у Східних Католицьких Церквах».

   23 листопада, після пленарного засідання, відбулася Архиєрейська Божественна Літургія в соборі Святих Кирила і Методія, який розташований біля Трьохсвятительської греко-католицької семінарії. Богослужіння очолив Блаженніший Святослав.

Відео дня

   У проповіді Глава УГКЦ привітав усіх присутніх і наголосив на важливості зустрічі всіх єпископів у стольному місті Хорватської республіки, що є видимим знаком єдності. Ця єдність є важливим елементом у намаганні опрацювати спільну стратегію дій Церкви у ділянці нової євангелізації.

   24 листопада відбулася зустріч єпископів з президентом Хорватії п. Іво Йосіповичем. А після чергового пленарного засідання відбулася спільна Архиєрейська Божественна Літургія у марійському відпустовому місці в м. Бистриця. Після Богослужіння Блаженніший Святослав відслужив поминальну панахиду за жертви Голодомору в Україні.

Департамент інформації УГКЦ