Через 25 років Рим знову стане етапом «Паломництва довіри по землі», організованого екуменічною громадою Тезе та Римським вікаріатом. З 28 грудня по 2 січня дві тисячі молодих людей зі всієї Європи зберуться у Вічному місті, повідомляє Katolik.ru з посиланням на Radiovaticana.

   На даний момент йде підготовка до цієї події, парафії та сім`ї готуються надати гостинність молоді.

   «Паломництво довіри по землі» було ідеєю брата Роже, який запрошував юнаків і дівчат до поглиблення своєї віри та пошуку шляхів для узгодження віри з викликами сьогоднішнього дня. Молодь збереться для спільної молитви, для обміну духовним і життєвим досвідом, а на цей раз і для того, щоб відкрити для себе Римську Церкву.

Відео дня

   «Наша громада організовує європейські зустрічі вже більше 20 років. Ця зустріч буде 35-ю по рахунку», - розповів монах Марек з Тезе.- «Римський етап молодіжного паломництва буде зосереджений довкола теми витоків віри, що допомагають бути більш солідарними зі всією людською сім`єю. Поглиблювати віру не означає бігти від викликів і проблем сучасного світу. Це значить робити ще більше для того, щоб людство знайшло довіру».