18 березня 2012 року, у Хрестопоклонну неділю, вулицями Львова пройде молитовна Хресна дорога, яку традиційно організовує Львівська архиєпархія УГКЦ.

Хресна хода розпочнеться о 15:00 біля храму Cвятого архистратига Михаїла, а завершиться на площі перед архикатедральним собором Святого Юра. Очолить хресну ходу Високопреосвященний Владика Ігор (Возьняк), Архиєпископ і Митрополит Львівський УГКЦ.

У спільній молитві участь візьмуть: духовенство та монашество Львівської архиєпархії, студенти Львівської духовної семінарії Святого Духа, представники влади міста і області, ректори та студенти львівських вищих навчальних закладів.

Відео дня

Цього року молитовні роздуми "Дорога відкуплення" провадитимуть отці Львівської провінції Чину Найсвятішого Ізбавителя. Наступний 2013 рік для отців редемптористів в Україні є ювілейним, адже виповнюється 100 років від часу підписання угоди між Митрополитом Андреєм (Шептицьким) та генеральним урядом редемптористів про заснування редемптористського монастиря в Галичині.

Організатори запрошують львів’ян і гостей міста долучитися до спільної молитви, щоб у молитві та спогляданні Христових страстей пережити дорогу Господа до воскресіння через Голгофу.

Організатори також просять взяти з собою лампадки червоної барви.

Сайт УГКЦ