«Ми мусимо забезпечити нашій молоді можливість розвиватися у своїй державі і не блукати десь світом…», – таку думку висловив Архиєпископ-емерит УГКЦ Блаженніший Любомир (Гузар), повідомляє Департамент інформації УГКЦ.
«Мені б хотілося передати молодим людям найкращі здобутки нашого народу, аби вони правильно користувалися ними. Хочу, аби наша країна процвітала, аби вона розвивалася, аби була гідним місцем для життя достойних людей», – сказав Блаженніший Любомир.
На його думку, кожне нове покоління інше, адже воно будує щось нове. «Головне, аби його не зіпсували. Нажаль, сьогодні є такі люди, які намагаються молодь використати для своїх вузьких цілей: створюють різні забави, аби зробити молодь байдужою до головного. Але, то є дурна і короткозора політика – вона не гідна. Ми маємо перед молоддю ставити ідеали і заохочувати її до творчої праці», – зазначив Блаженніший Любомир.
На його переконання, ті питання, які молодь йому задає під час різних зустрічей, свідчать про їхню високу свідомість і розуміння того, що відбувається у суспільстві. «Але я розумію й те, що є люди, які навмисне намагаються цю свідомість зруйнувати, купити. Це є страшний злочин. На щастя, є й ті люди, які намагаються цю молодь підбадьорити, підняти, пригадати їй найкращі високі ідеали», – зазначив він.
Також Блаженніший Любомир наголосив на тому, що старше покоління має створити для молоді відповідні сприятливі умови, аби вони могли творити і розвиватися у своїй країні. «Ми маємо відпускати молодь вчитися за кордон, але й маємо зробити так, аби ці молоді люди повернулися додому і застосовували свій досвід на благо держави. Тому, ми мусимо забезпечити нашій молоді можливість розвиватися у своїй державі і не блукати десь світом: Західною Європою, Америкою», – сказав Блаженніший Любомир.