Відносини з православними в УГКЦ кращі, ніж будь-колиВзаємовідносини з Православною церквою в українських греко-католиків "ніколи не були краще, ніж сьогодні", стверджує глава Української греко-католицької церкви (УГКЦ) архієпископ Святослав (ШЕВЧУК). Єрарх зробив цю заяву під час візиту в німецьку штаб-квартиру міжнародного благодійного фонду "Допомога Церкві в потребі".

Підтримання братніх відносин з православними - завдання, "особливо близьке серцю" архієпископа. Україна - країна з тисячолітньою історією християнства, проте вона ще не до кінця оправилася після періоду войовничого державного атеїзму. Церкви мають спільно допомогти суспільству повернутися до його християнським кореням, переконаний предстоятель УГКЦ.

"У наш час, коли люди відчувають, що суспільні процеси виходять з-під контролю, вони довіряють церквам, - заявив архієпископ Святослав. - Згідно з деякими опитуваннями, мені довіряють більше людей, ніж президенту".

Відео дня

"Християнство має відіграти важливу роль у зміцненні національної єдності. Політично ми нейтральні, але ми проповідуємо християнські цінності, проповідуємо Євангеліє та захищаємо тих, хто не може сам за себе постояти", - сказав греко-католицький архієпископ.

NEWSru