Понад 200 парафій Відня та околиць беруть участь в акції «валентинки від Бога», яка відбудеться сьогодні, 14 лютого, у День св.Валентина.

Також листівки роздаватимуть у п’яти інших дієцезіях Австрії і шести містах Швейцарії та Німеччини.

Акція відбувається уже всьоме. Головна мета акції – запропонувати новий діалог Церкви з людьми, що шукають.

Відео дня

Лист у конверті – це щось дуже особисте, особливо в еру SMS, e-mail та Facebook, - вважає митрополит Відня кардинал Крістоф Шенборн.

«Посланці святого Валентина» з самого ранку стоятимуть на центральних площах Відня, біля катедри св.Степана та ходитимуть по вагонах метро. Вони планують роздати перехожим 100 тисяч «любовних листів від Бога». Також волонтери занесуть листи до домів соціальної опіки, лікарень та приватних будинків.

«Дозволь нам знову порозмовляти. Довірся мені, я чекаю тебе», - написано у «любовному листі Бога». У ньому пригадується, наскільки цінною є кожна людина: «Я тебе знаю, бо з самого початку я є з тобою. Ти надзвичайно цінний. Цінніший за будь-що. Подивись на себе: ти прекрасний і неповторний. Нема нікого такого, як ти…Коли твоє серце розбите, я приходжу до тебе. Коли погано почуваєшся, я хочу тебе зміцнити. З усією пристрастю я борюся за тебе і пропоную тобі свою дружбу».

Також у 30 віденських католицьких церквах можна піти на «побачення з Богом». Також у храмах відправлятимуться Меси, на яких благословлятимуть закоханих. Взяти участь у Службі Божій запрошують не тільки закоханих, наречених та подружжя, але також і тих, хто втратив кохану людину, або ще її не зустрів.

Молебні в «День закоханих» організовують також в інших архидієцезіях Австрії. А у Зальцбургу під гаслом «Благословення любові» відбудеться спеціальний екуменічний молебень.

CREDO