Представники усіх релігій світу візьмуть участь у молитовній зустрічі та діалозі на тему миру та справедливості у світі, яка сьогодні, 27 жовтня, відбудеться в Ассізі. Ця зустріч буде дещо особливою, адже на ній будуть присутні також і невіруючі, які відповіли на запрошення Папської Ради у справах культури та прибудуть до міста святого Франциска.

Президент цієї ватиканської установи, кардинал Джанфранко РАВАЗІ, в інтерв’ю з журналісткою Ватиканського Радіо Франческою САБАТЕНЕЛЛІ розповів про роль та значення цих запрошених невіруючих під час цьогорічної зустрічі в Ассізі. Він, зокрема, зазначив, що в останніх роках традиційна концепція правди зазнала великих змін.

Класична концепція стверджувала, що правда – це реальність сама у собі, реальність об’єктивна, що нас випереджує і є понад нами, натомість сьогодні концепція правди є дуже суб’єктивною. І, з огляду на це, кардинал РАВАЗІ вважає, що нам необхідно повернутись до великої класичної і християнської концепції правди. Невіруючі інтелектуали, які щиро шукають правди, миру та справедливості, також можуть зробити свій цінний вклад для добра сучасного людства. Серед присутніх буде колишній голова комуністичної партії Австрії Вальтер БАЙЕР. Запрошення Святішого Отця прийняла також уродженка Болгарії, яка мешкає у Франції, проф. Юлія КРІСТЕВА, італійський професор з Пізи Ремо БОДЕІ та мексиканський професор філософії Ґіллермо УРТАДО.

Відео дня

CREDO