Кримська організація Української народної партії вимагає від голови Севастопольської міської державної адміністрації передати севастопольській римо-католицькій общині приміщення колишнього костьолу священомученика Климента Римського (нині кінотеатр «Дружба»).

Як повідомили УНІАН у прес-службі кримської організації УНП, у партії посилаються на вимоги Конституції України, Закону «Про свободу совісті та релігійні організації», указу Президента «Про повернення релігійним організаціям культового майна», розпорядження Кабінету міністрів України, якими міським держадміністраціям було доручено забезпечити поетапне повернення релігійним організаціям культових споруд, що не використовуються або використовуються не за призначенням.

Наступним етапом, на переконання УНП, має бути надання земельних ділянок або приміщень для задоволення релігійних потреб греко-католиків та православних Київського патріархату.
«Незважаючи на те, що греко-католиків та православних Київського патріархату багато не лише серед самих севастопольців, але й серед тих, хто служить у лавах Військово-морських сил України, сьогодні у Севастополі лише російські церкви мають відповідні споруди, а вірні українських церков змушені проводити служби, як і за радянські часи, в приватних квартирах», - повідомив голова кримської організації УНП Олег ФОМУШКІН. Він називає такий стан речей неприпустимим, оскільки ці громади позбавлені конституційного права на свободу віросповідання.
 

Відео дня